Flybook Home

MOBILATOR.pl


Galeria Flybookgv5
gvm gA33iV23iV33i gflybook
gdwaflybooki gflybooki gzblizenia
gmisie gakcesoria gkolory
   do góry... do góry...

Galeria - V5

   do góry... do góry...

Galeria - VM

   do góry... do góry...

Galeria - A33i, V23i, V33i

   do góry... do góry...

Galeria - Flybook

   do góry... do góry...

Galeria - Dwa flybooki

   do góry... do góry...

Galeria - Flybooki

   do góry... do góry...

Galeria - Zbliżenia

   do góry... do góry...

Galeria - Misie

   do góry... do góry...

Galeria - Akcesoria

   do góry... do góry...

Galeria - Kolory


Opis

Panoramiczny ekran dotykowy

Wyświetlacz ma 8,9" cala, obraca się i zamyka perfekcyjnie na klawiaturze - stroną wyświetlającą do góry, przekształcając tym samym Flybooka w tablet lub palmtopa. Ekran jest panoramiczny (16:9) o rozdzielczości 1024x600 pikseli, komfortowy w użytkowaniu. Jest on dotykowy, aby umożliwić pracę przy użyciu smart-pen'a (rysika), zamiast touchpoint'a lub touchpad'a. Smart-pen pozwala poruszać się po pulpicie i pisać na całym ekranie gładkim elektronicznym tuszem, a ręczne pismo jest automatycznie konwertowane do tekstu. Można używać programów i pisać na monitorze, jak na kartce papieru, robić notatki, rysować, dać się ponieść wyobraźni.

Najmniejszy notebook na świecie

Odkryj nową koncepcję mobilności. Pozwól niewielkim rozmiarom Flybook'a podbić twoje serce - to pierwszy naprawdę przenośny komputer. Żaden inny nie jest do tego stopnia skompresowany: 235x155x31mm. Wysoka technologia i wykorzystanie multimediów zajmują najmniej przestrzeni na świecie. Mniejszy niż jakikolwiek inny notebook, pozwala na perfekcyjny widok przy 8,9" szerokim wyświetlaczu i ekstremalnej przenośności, ważąc tylko 1,2 kg. Procesor - Transmeta Crusoe, jest zdolny utrzymać niższą temperaturę niż procesory Intel'a czy AMD, aby zapewnić perfekcyjną stabilność systemu.

Uroki lekkości

To idealny towarzysz podróży i pracy. Zawsze możesz go ze sobą zabrać, ponieważ jest lekki. Możesz robić, co zechcesz: tworzyć i udostępniać dokumenty, używać programów Office'a i Windows'a oraz surfować po Internecie i pisać mail'e. Najlepsze osiągi zawarte w 1,2 kg


Design

W Twoich barwach

Noś Flybook'a jak garnitur lub modny dodatek. Zapomnij o szarości i nudzie komputera. Wybierz kolor, który Tobie odpowiada. Flybook jest dostępny w schludnej, połyskliwej obudowie - jasno-srebrzystej lub czarnej, niebieskiej, czerwonej, żółtej i białej wersji. Sześć wspaniałych niuansów uwydatnia wyrafinowany i nowoczesny design poprzez opływową linię, wygładzone kąty i błyszczące powierzchnie.

Akcesoria

Akcesoria Wszystkie

Napdy DVD SLIM zewntrzne

Dyski zewntrzne

Odbiorniki GPS

Oprogramowanie

Multiprezentery

Myszki

Sie bezprzewodowa

Zasilacze

Adaptery PCMCIA

Kable

Zestawy w etui

Pami dlash - pendrive

Zestawy bezprzewodowe

Lampki do notebooka

Huby

Suchawki

Inne


Oprogramowanie

Oprogramowanie Flybook'a

Standardowo Flybook jest wyposażony w Windows XP Home Edition zainstalowany na 40GB dysku. Jest możliwe zamówienie Flybook'a z Microsoft Windows XP Professional i dyskiem twardym o pojemności 80 lub 100GB. Użycie programu Microsoft Tablet PC nie jest konieczne, ponieważ we Flybook'u jest już zainstalowane oprogramowanie (parascript rite-pen) do rozpoznawania pisma ręcznego lub wysyłania e-mail'i z Twoimi notatkami.


Aplikacje

Zawsze z Tobą

Gdy jesteś w podróży służbowej i zatrzymałeś się w hotelu, zrelaksuj się. Będziesz w stanie połączyć się z siecią bezprzewodową lub uruchomić połączenie HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS, aby ściągnąć pocztę. Możesz również dzwonić za pomocą internetu nawet z zagranicy - bez żadnych kosztów.

Możliwości

Kiedy żeglujesz będziesz miał zaufanego sternika. Dzięki opcjonalnej antenie Bluetooth GPS możesz uruchomić system nawigacji satelitarnej, dzięki której otrzymasz wszystkie informacje i będziesz mógł śledzić swoją trasę na ekranie.

Spacer z Flybook'iem

Ciesz się wolnością. Wybierz stałe połączenie, dzięki któremu możesz otworzyć swoje mobilne biuro gdziekolwiek zechcesz. Wszędzie - nawet w parku, kiedy leżysz na trawie i słuchasz muzyki lub zwiedzasz stare części miasta, możesz być podłączony do publicznej sieci bezprzewodowej.

Czekanie jest przyjemne

Czekanie na zaokrętowanie lub przerwę pomiędzy lotami możesz wypełnić odkrywając możliwości Flybook'a. Możesz oglądać film na zewnętrznym DVD, słuchać muzyki, czytać wiadomości z Internetu, czytać e-mail'e, weryfikować spotkania czy wziąć się do pracy.

Nowy sposób podróżowania

Nie marnuj swojego cennego czasu, nawet pociąg może być twoim biurem. Zawsze możesz być w kontakcie z całym światem, łącz się poprzez sieć bezprzewodową lub HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS, twórz dokumenty, wykorzystuj cały potencjał pakietu MS Office lub innych zainstalowanych programów.


FAQ

Jak dugo Flybook pracuje na wewntrznej baterii?

Średni czas pracy notebooka na wewnętrznej baterii wynosi około 3 godziny 15 minut.

Czy we Flybooku jest wbudowany napęd CD/DVD lub stacja dyskietek?

Nie. Wymiary Flybooka uniemożliwiają umieszczenie w nim napędu CD/DVD lub stacji dyskietek. Każdy napęd można jednak podpiąć do Flybooka poprzez port USB lub FireWire.

Czy można wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne za pomocą Flybook`a?

Tak, można. Flybook może być używany jako telefon komórkowy (GSM) poprzez zainstalowane 'narzędzie telefonu komórkowego' (pod warunkiem, że karta SIM została włożona). Można również wysyłać i otrzymywać SMSy w bardzo prosty sposób, używając specjalnego oprogramowania zainstalowanego jako standard we Flybook`u.

Czy telefon działa w innych krajach?

Flybook jako telefon GSM/GPRS może być używany we wszystkich krajach, które używają jednego z następujących standardów: 900/1800/1900MHz.

Czy można wykonywać połączenia telefoniczne za pomocą zestawu słuchawkowego na Bluetooth?

Zestawy słuchawkowe na Bluetooth, które można kupić obecnie są zaprojektowane dla użytku z telefonem komórkowym. Opcja używania tych zestawów w laptopie/PC nie jest osiągalna ani dla słuchawek, ani dla chipseta Bluetooth we Flybook`u. Dzwonienie bez konieczności używania rąk jest oczywiście możliwe z wewnętrznym głośnikiem i mikrofonem Flybook`a.

Posiadam Cd-Rom z oprogramowaniem. Jak zainstalować go we Flybook`u?

Flybook jest wyposażony w 2 porty USB, gdzie można podłączyć zewnętrzny nośnik CD/DVD. Większość zewnętrznych urządzeń typu Plug and Play CD/DVD pod USB zostanie rozpoznane w chwili uruchomienia Windows`a, i wtedy będzie można instalować programy z zewnętrznego napędu. Niestety nie wszystkie zewnętrzne nośniki mogą zostać użyte do "bootowania" Windowsa. Dlatego jeśli zajdzie potrzeba `bootowania` z CD-Rom'u, należy zamówić zewnętrzny napęd, który został specjalnie zatwierdzony dla Flybook`a. Jeśli posiadasz Microsoft Windows PC z CD/DVD-Rom'em oraz Wi-Fi, możesz także udostępniać ten CD/DVD-Rom. Można uzyskać dostęp do tego napędu przez standardowy Wi-Fi Flybook'a i używać go, jak gdyby był on we Flybook'u. Oczywiście, można także podłączyć Flybooka do innego laptopa lub PC wykorzystując kabel USB bądź Ethernet do transferu danych.

Czy Flybook jest prawdziwym tabletem? Nie mam wersji Windowsa XP tablet PC.

Tak. Flybook może być uznany za tablet. Dla Flybook'a wybraliśmy standardową wersję Windows XP, z oddzielnym programem do rozpoznawania pisma odręcznego. To oznacza, że nawet w krajach, gdzie nie ma lokalnej wersji Windowsa, rozpoznawanie pisma ręcznego może być używane w lokalnym języku - choć nie zawsze z tak dobrym efektem jak w języku angielskim. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach Ritepen i Evernote.

Czy jest osiągalny Flybook z klawiaturą AZERTY?

Jeśli zamawiając zaznaczysz, że wymagasz modelu AZERTY zamiast standardowej klawiatury QWERTY, Flybook zostanie wyprodukowany i dostarczony stosownie do tego.

Która wersja Windowsa jest zainstalowana we Flybook'u?

Obecnie oferujemy Flybook'a z Microsoft Windows XP Home Edition (po polsku) jako standard. Wolałbyś Windows XP home wersję angielską lub Professional (angielski i polski)? Możemy również dostarczyć takie wersje.

Czy można podłączyć Flybook'a do 12V lub 24V, używać go na jachcie/samochodzie do nawigacji?

Z zasilaczem samochodowym Flybook'a można używać i ładować go przez zapalniczkę do papierosów w samochodzie lub na jachcie. (Zobacz także stronę Akcesoria)

Czy we Flybook'u osiągalny jest system operacyjny Linux?

Oczywiście. Instalacja Linuxa we Flybook'u jest możliwa. Installing Linux on the Dialogue Flybook (EN)


Dane techniczne

v5 vm
faq_v23i_hsdpa faq_v33i_hsdpa
faq_a33i faq_v23i faq_v33i

Zestaw sprzedażowy Flybooka zawiera:

 1. Mini notebook FLYBOOK.
 2. Pokrowiec.
 3. Bateria.
 4. Zasilacz sieciowy.
 5. Rysik.
 6. Kabel TV.
 7. Instrukcja obsugi.
 8. Zestaw płyt instalacyjnych.
 9. Przewodik szybkiego startu.
 10. Pasek na ręke

Dane techniczne


Model V33i HSDPA
Processor
 • IntelR Pentium® M Processor ULV 733 1.1 GHz
 
 • Wbudowany północny most do wspierania interfejsu DDR/SDR/PCI
 • Technologia LongRun dla lepszego wykorzystania baterii
 • Pełna obsługa SMM (System Management Mode)
Chipset
 • ATI RS450
Karta Graficzna
 • ATI RADEON XPRESS 200 M
 • Pamięć Video - 128MB VRAM
 • Obsługa wyjścia VGA i wyjścia Video
 • DirectX 9.0
Pamięć Operacyjna
 • 512 MB DDR 400 Mhz (maksymalnie do 2 GB)
BIOS/Flash
 • Phoenix FB BIOS
Wyświetlacz
 • 8.9" szeroko ekranowa matryca 16:9
 • Technologia LTPS
 • 1024 x 600 (szerokie-XGA) wysokiej rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów do 32-bit
 • Panel dotykowy dla pełnoekranowej kontroli
Wyświetlacz zewnętrzny
 • Do 1800 x 1440 rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów do 32-bit
Wyjście video
 • NTSC/PAL
Interface kart PC
 • Obsługa kart PCMCIA Typ-I/II
Dysk Twardy
 • 2.5" Ultra DMA 66/100; 40 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 80 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 100 GB
Bluetooth
WAN
 
 • Trzy zakresy: 900/1800/1900 MHz
 • Antena : wbudowana
WiFi
 • Wbudowana funkcja 802.11b/g Wireless WAN
 • Antena: wbudowana
Połączenia modem/lan
 • Wbudowany Modem (56K) (RJ-11)
 • Wbudowany lan (10/100Mbps/1000Mbps Gigabit ethernet) (RJ-45)
Wejścia/Wyjścia
 • 1 x mini-VGA
 • 1 x Video-Out
 • 1 x lan (RJ-45)
 • 1 x PSTN (RJ-11)
 • 1 x PCMCIA typu-II
 • 1 x wejście na słuchawki/Mic
 • 2 x USB 2.0
 • 2 x 1394 FireWire
 • złącze na jedną zewnętrzną antenę WAN
Audio
 • AC 97; wbudowane dwa głośniki (stereo)
Klawiatura
 • 80-klawiszowa standartowa klawiatura
Klawisze szybkiego uruchamiania
 • Dwa zestawy przycisków myszy
 • Kierunkowa/potwierdzająca gałka (Trackpoint)
 • Klawisze skrótu
Zasilanie
 • Obsługa ACPI dla Power On/Off, STR, STD i zarządzania zasilaniem
Bateria
 • Bateria 3-cell Li-Ion
 • Wbudowana ochrona przed niskim poziomem prądu/odłączeniem/przeładowaniem/przegrzaniem
 • Najszybszy czas ładowania: 2 godziny
 • Wymienialna przez użytkownika
 • Czas pracy na baterii: 3 h 15 min.
System operacyjny
Ochrona
 • BIOS/Włączenie/HDD są chronione przez hasło
Mechanika i rozmiary
 • Dwa tryby wyświetlania szerokokątny i portretowy
 • Wymiary: 235 x 155 x 31 (mm)
 • Waga około 1230g
Zewnętrzne zasilanie
 • 100~240V / 50-60 Hz
Dostępne kolory
 • Cerwony/CzarnyModel V23i HSDPA
Procesor
 • Intel® Processor 600MHz
 
 • Wbudowany północny most do wspierania interfejsu DDR/SDR/PCI
 • Technologia LongRun dla lepszego wykorzystania baterii
 • Pełna obsługa SMM (System Management Mode)
Chipset
 • ATI RS450
Karta Graficzna
 • ATI RADEON XPRESS 200 M
 • Pamięć Video - 128MB VRAM
 • Obsługa wyjścia VGA i wyjścia Video
 • Direct X 9
Pamięć Operacyjna
 • 512 MB DDR 400 Mhz (maksymalnie do 2 GB)
BIOS/Flash
 • Phoenix FB BIOS
Wyświetlacz
 • 8.9" szeroko ekranowa matryca 16:9
 • Technologia LTPS
 • 1024 x 600 (szerokie-XGA) wysokie rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów do 32-bit
 • Panel dotykowy dla pełnoekranowej kontroli
Wyświetlacz zewnętrzny
 • Do 1800 x 1440 rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów do 32-bit
Wyjście video
 • NTSC/PAL
Interface kart PC
 • Obsługa PCMCIA Cardbus Type-I/II
Dysk Twardy
 • 2.5" Ultra DMA 66/100; 40 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 80 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 100 GB
Bluetooth
 • Wbudowany Bluetooth wersja 1.2
 • Antena: wbudowana
WAN
 
 • Trzy zakresy: (900/1800/1900 MHz)
 • Antena : Wbudowana
WiFi
 • Wbudowana funkcja 802.11b/g Wireless WAN
 • Antena: Wbudowana
Połączenia modem/lan
 • Wbudowany Modem (56K) (RJ-11)
 • Wbudowany LAN (10/100Mbps/1000Mbps Gigabit ethernet) (RJ-45)
Wejścia/Wyjścia
 • 1 x mini-VGA
 • 1 x Video-Out
 • 1 x LAN (RJ-45)
 • 1 x PSTN (RJ-11)
 • 1 x PCMCIA typu-II
 • 1 x wejście na słuchawki/Mic
 • 2 x USB 2.0
 • 2 x 1394 FireWire
 • złącze na jedną zewnętrzną antenę WAN
Audio
 • AC 97; wbudowane dwa głośniki (stereo)
Klawiatura
 • 80-klawiszowa standartowa klawiatura
Klawisze szybkiego uruchamiania
 • Dwa zestawy przycisków myszy
 • Kierunkowa/potwierdzająca gałka (Trackpoint)
 • Klawisze skrótu
Zasilanie
 • Obsługa ACPI dla Power On/Off, STR, STD i zarządzania zasilaniem
Bateria
 • Bateria 3-cell Li-Ion
 • Wbudowana ochrona przed niskim poziomem prądu/odłączeniem/przeładowaniem/przegrzaniem
 • Najszybszy czas ładowania: 2 godziny
 • Wymienialna przez użytkownika
 • Czas pracy na baterii: 3 h 15 min.
System operacyjny
Ochrona
 • BIOS/Włączenie/HDD są chronione przez hasło
Mechanika i rozmiary
 • Dwa tryby wyświetlania szerokokątny i portretowy
 • Wymiary:235 x 155 x 31 (mm)
 • Waga około 1230g
Zewnętrzne zasilanie
 • 100~240V / 50-60 Hz
Dostępne kolory
 • Cerwony/Czarny/Niebieski/SrebrnyModel V33i
Processor
 • IntelR Pentium® M Processor ULV 733 1.1 GHz
 
 • Wbudowany północny most do wspierania interfejsu DDR/SDR/PCI
 • Technologia LongRun dla lepszego wykorzystania baterii
 • Pełna obsługa SMM (System Management Mode)
Chipset
 • ATI RS450
Karta Graficzna
 • ATI RADEON XPRESS 200 M
 • Pamięć Video - 64MB VRAM
 • Obsługa wyjścia VGA i wyjścia Video
 • DirectX 9.0
Pamięć Operacyjna
 • 512 MB DDR 400 Mhz (maksymalnie do 2 GB)
BIOS/Flash
 • Phoenix FB BIOS
Wyświetlacz
 • 8.9" szeroko ekranowa matryca 16:9
 • Technologia LTPS
 • 1024 x 600 (szerokie-XGA) wysokie rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów to 32-bit
 • Panel dotykowy dla pełnoekranowej kontroli
Wyświetlacz zewnętrzny
 • Do 1800 x 1440 rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów do 32-bit
Wyjście video
 • NTSC/PAL
Interface kart PC
 • Obsługa kart PCMCIA Typ-I/II
Dysk Twardy
 • 2.5" Ultra DMA 66/100; 40 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 80 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 100 GB
Bluetooth
WAN
 
 • Trzy zakresy: 900/1800/1900 MHz
 • Antena : wbudowana
WiFi
 • Wbudowana funkcja 802.11b/g Wireless WAN
 • Antena: wbudowana
Połączenia modem/lan
 • Wbudowany Modem (56K) (RJ-11)
 • Wbudowany LAN (10/100Mbps/1000Mbps Gigabit ethernet) (RJ-45)
Wejścia/Wyjścia
 • 1 x mini-VGA
 • 1 x Video-Out
 • 1 x LAN (RJ-45)
 • 1 x PSTN (RJ-11)
 • 1 x PCMCIA typu-II
 • 1 x wejście na słuchawki/Mic
 • 2 x USB 2.0
 • 2 x 1394 FireWire
 • złącze na jedną zewnętrzną antenę WAN
Audio
 • AC 97; wbudowane dwa głośniki (stereo)
Klawiatura
 • 80-klawiszowa standartowa klawiatura
Klawisze szybkiego uruchamiania
 • Dwa zestawy przycisków myszy
 • Kierunkowa/potwierdzająca gałka (Trackpoint)
 • Klawisze skrótu
Zasilanie
 • Obsługa ACPI dla Power On/Off, STR, STD i zarządzania zasilaniem
Bateria
 • Bateria 3-cell Li-Ion
 • Wbudowana ochrona przed niskim poziomem prądu/odłączeniem/przeładowaniem/przegrzaniem
 • Najszybszy czas ładowania: 2 godziny
 • Wymienialna przez użytkownika
 • Czas pracy na baterii: 3 h 15 min.
System operacyjny
Ochrona
 • BIOS/Włączenie/HDD są chronione przez hasło
Mechanika i rozmiary
 • Dwa tryby wyświetlania szerokokątny i portretowy
 • Wymiary:235 x 155 x 31 (mm)
 • Waga około 1230g
Zewnętrzne zasilanie
 • 100~240V / 50-60 Hz
Dostępne kolory
 • Cerwony/CzarnyModel V23i
Processor
 • IntelR Celeron® M Processor 600MHz
 
 • Wbudowany północny most do wspierania interfejsu DDR/SDR/PCI
 • Technologia LongRun dla lepszego wykorzystania baterii
 • Pełna obsługa SMM (System Management Mode)
Chipset
 • ATI RS450
Karta Graficzna
 • ATI RADEON XPRESS 200 M
 • Pamięć Video - 64MB VRAM
 • Obsługa wyjścia VGA i wyjścia Video
 • DirectX 9.0
Pamięć Operacyjna
 • 512 MB DDR 400 Mhz (maksymalnie do 2 GB)
BIOS/Flash
 • Phoenix FB BIOS
Wyświetlacz
 • 8.9" szeroko ekranowa matryca 16:9
 • Technologia LTPS
 • 1024 x 600 (szerokie-XGA) wysokie rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów to 32-bit
 • Panel dotykowy dla pełnoekranowej kontroli
Wyświetlacz zewnętrzny
 • Do 1800 x 1440 rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów do 32-bit
Wyjście video
 • NTSC/PAL
Interface kart PC
 • Obsługa kart PCMCIA Typ-I/II
Dysk Twardy
 • 2.5" Ultra DMA 66/100; 40 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 80 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 100 GB
Bluetooth
WAN
 
 • Trzy zakresy: 900/1800/1900 MHz
 • Antena : wbudowana
WiFi
 • Wbudowana funkcja 802.11b/g Wireless WAN
 • Antena: wbudowana
Połączenia modem/lan
 • Wbudowany Modem (56K) (RJ-11)
 • Wbudowany LAN (10/100Mbps/1000Mbps Gigabit ethernet) (RJ-45)
Wejścia/Wyjścia
 • 1 x mini-VGA
 • 1 x Video-Out
 • 1 x LAN (RJ-45)
 • 1 x PSTN (RJ-11)
 • 1 x PCMCIA typu-II
 • 1 x wejście na słuchawki/Mic
 • 2 x USB 2.0
 • 2 x 1394 FireWire
 • złącze na jedną zewnętrzną antenę WAN
Audio
 • AC 97; wbudowane dwa głośniki (stereo)
Klawiatura
 • 80-klawiszowa standartowa klawiatura
Klawisze szybkiego uruchamiania
 • Dwa zestawy przycisków myszy
 • Kierunkowa/potwierdzająca gałka (Trackpoint)
 • Klawisze skrótu
Zasilanie
 • Obsługa ACPI dla Power On/Off, STR, STD i zarządzania zasilaniem
Bateria
 • Bateria 3-cell Li-Ion
 • Wbudowana ochrona przed niskim poziomem prądu/odłączeniem/przeładowaniem/przegrzaniem
 • Najszybszy czas ładowania: 2 godziny
 • Wymienialna przez użytkownika
 • Czas pracy na baterii: 3 h 15 min.
System operacyjny
Ochrona
 • BIOS/Włączenie/HDD są chronione przez hasło
Mechanika i rozmiary
 • Clam shell and tablet convertible styles
 • Dwa tryby wyświetlania szerokokątny i portretowy
 • Wymiary:235 x 155 x 31 (mm)
 • Waga około 1230g
Zewnętrzne zasilanie
 • 100~240V / 50-60 Hz
Dostępne kolory
 • Cerwony/Czarny/Niebieski/SrebrnyModel A33i
Processor
 • Transmeta Crusoe TM-5800 1 GHz
 
 • Wbudowany północny most do wspierania interfejsu DDR/SDR/PCI
 • Technologia LongRun dla lepszego wykorzystania baterii
 • Pełna obsługa SMM (System Management Mode)
Chipset
 • ALi 1535+
Karta Graficzna
 • ATi Radeon Mobility
 • Pamięć Video - 16MB VRAM
 • Obsługa wyjścia VGA i wyjścia Video
 • DirectX 9.0
Pamięć Operacyjna
 • 512 MB DDR
BIOS/Flash
 • Phoenix FB BIOS
Wyświetlacz
 • 8.9" szeroko ekranowa matryca 16:9
 • Technologia LTPS
 • 1024 x 600 (szerokie-XGA) wysokie rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów to 32-bit
 • Panel dotykowy dla pełnoekranowej kontroli
Wyświetlacz zewnętrzny
 • XGA (1024 x 768) (najwięcej kolorów do 32-bit)
 • SXGA (1280 x 1024)(najwięcej kolorów do 32-bit)
 • Najwyższa rozdzielczość 1800 x 1440 (najwięcej kolorów do 32-bit)
Wyjście video
 • NTSC/PAL
Interface kart PC
 • Obsługa kart PCMCIA Typ-I/II
Dysk Twardy
 • 2.5" Ultra DMA 66/100; 40 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 80 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 100 GB
Bluetooth
WAN
 
 • Trzy zakresy: 900/1800/1900 MHz
 • Antena : wbudowana
WiFi
 • Wbudowana funkcja 802.11b Wireless WAN
 • Antena: wbudowana
Połączenia modem/lan
 • Wbudowany Modem (56K) (RJ-11)
 • Wbudowany LAN (10/100Mbps/1000Mbps Gigabit ethernet) (RJ-45)
Wejścia/Wyjścia
 • 1 x mini-VGA
 • 1 x Video-Out
 • 1 x LAN (RJ-45)
 • 1 x PSTN (RJ-11)
 • 1 x PCMCIA typu-II
 • 1 x wejście na słuchawki/Mic
 • 2 x USB 2.0
 • 2 x 1394 FireWire
 • złącze na jedną zewnętrzną antenę WAN
Audio
 • AC 97; wbudowane dwa głośniki (stereo)
Klawiatura
 • 80-klawiszowa standartowa klawiatura
Klawisze szybkiego uruchamiania
 • Dwa zestawy przycisków myszy
 • Kierunkowa/potwierdzająca gałka (Trackpoint)
 • Klawisze skrótu
Zasilanie
 • Obsługa ACPI dla Power On/Off, STR, STD i zarządzania zasilaniem
Bateria
 • Bateria 3-cell Li-Ion
 • Wbudowana ochrona przed niskim poziomem prądu/odłączeniem/przeładowaniem/przegrzaniem
 • Najszybszy czas ładowania: 2 godziny
 • Wymienialna przez użytkownika
 • Czas pracy na baterii: 3 h 15 min.
System operacyjny
Ochrona
 • BIOS/Włączenie/HDD są chronione przez hasło
Mechanika i rozmiary
 • Clam shell and tablet convertible styles
 • Dwa tryby wyświetlania szerokokątny i portretowy
 • Wymiary:235 x 155 x 31 (mm)
 • Waga około 1230g
Zewnętrzne zasilanie
 • 100~240V / 50-60 Hz
Dostępne kolory
 • Cerwony/Czarny/Niebieski/SrebrnyModel VM
WAN
Procesor
 • Intel Core Duo (Yonah) Low Voltage 1.06GHz
 
 • Wbudowany północny most do wspierania interfejsu DDR/SDR/PCI
 • Technologia LongRun dla lepszego wykorzystania baterii
 • Pełna obsługa SMM (System Management Mode)
Chipset
 • ICH7M
Pamięć Operacyjna
 • 1 GB DDR2 (maksymalnie do 2 GB DDR2)
BIOS/Flash
 • Phoenix FB BIOS
Wyświetlacz
 • 12.1" szeroko ekranowa matryca 16:10
 • Technologia LTPS
 • 1280 x 768 (szerokie-XGA) wysokie rozdzielczości
 • Najwięcej kolorów to 32-bit
Wyświetlacz zewnętrzny
 • Najwyższa rozdzielczość 2048 x 1536 (najwięcej kolorów do 32-bit)
Wyjście video
 • NTSC/PAL
Dysk Twardy
 • 2.5" Ultra DMA 66/100; 30 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 60 GB
 • Opcjonalnie: 2.5" Ultra DMA 66/100; 80 GB
Bluetooth
 • Wbudowany Bluetooth wersja 2.0
 • Antena: wbudowana
DVD
 • Wbudowany DVD-CD-R
WiFi
 • Built-in 802.11 a/b/g Wireless LAN function
 • Antena : wbudowana
Modem
 • Wbudowany Modem (56K) (RJ-11)
 • Wbudowany LAN (10/100Mbps/1000Mbps Gigabit ethernet) (RJ-45)
Wejścia/Wyjścia
 • 1 x mini-VGA
 • 1 x Video-Out
 • 1 x LAN (RJ-45)
 • 1 x PCI-Express
 • 1 x wejście na słuchawki/Mic
 • 2 x USB 2.0
Audio
 • AC 97; wbudowane dwa głośniki (stereo)
Klawiatura/mysz
 • 82-klawiszowa standartowa klawiatura
 • Mouse Pad, lewy/prawy przycisk
Klawisze szybkiego uruchamiania
 • Zasilanie
 • RF Kill
Zasilanie
 • Obsługa ACPI dla Power On/Off, STR, STD i zarządzania zasilaniem
Bateria
 • Bateria 3-cell Li-Ion
 • Wbudowana ochrona przed niskim poziomem prądu/odłączeniem/przeładowaniem/przegrzaniem
 • Najszybszy czas ładowania: 2 godziny
 • Wymienialna przez użytkownika
 • Czas pracy na baterii: 3 h 15 min.
System operacyjny
 • Microsoft Windows XP® Professional Edition®
 • Microsoft Windows Vista® Edition®
Ochrona
 • BIOS/Włączenie/HDD są chronione przez hasło
Czytnik linii papilarnych
 • Tak
Mechanika i rozmiary
 • Clam shell and tablet convertible styles
 • Dwa tryby wyświetlania szerokokątny i portretowy
 • Wymiary: 292 x 222 x 25.8 (mm)
 • Waga około 1.64 Kg
Zewnętrzne zasilanie
 • 100~240V / 50-60 Hz
Dostępne kolory
 • Cerwony/Żółty/Czarny/SrebrnyModel V5
WAN
PAN
 • Bluetooth 2.0 z wbudowaną anteną
LAN
 • IEEE 802.11 a / b / g (Intel 3945) z wbudowaną anteną
Procesor
 • Intel® Core Duo® ULV 1.06GHz (U2400)
Pamięć
 • 1 GB DDR2 (maksymalnie do 2 GB DDR2)
Chipset
 • ICH7M
Wyświetlacz
 • 8.9" / 16:9 Color LTPS TFT LCD (32-bit) 1024x600 (WXGA) w wysokiej rozdzielczości 16:9
Panel dotykowy
 • LCD Overlaid Touch Panel
Swivel Hinge
 • Yes (For both Clam-shell and Tablet type operation)
Dysk twardy
 • 1.8" 60 GB
BIOS/Flash
 • Phoenix TC BIOS
Wyświetlacz zewnętrzny
 • Najwyższa rozdzielczość 1800 x 1440 (najwięcej kolorów do 32-bit)
LAN
 • 10/100 Mbps & Gigabit LAN
Kamera
 • 1.3 MP - wbudowana
Audio
 • Array Mic. / wbudowane gośniki stereo
Czytnik linii papilarnych
 • Tak
Wyjście TV
 • NTSC/PAL
Wejścia/Wyjścia
 • 1 x Modem V.92 (RJ-11)
 • 1 x ExpressCard/54
 • 1 x Wyjście słuchawkowe
 • 1 x Wejście mikrofonowe
 • 1 x Wyjście TV
 • 2 x USB 2.0
Klawiatura
 • 80-klawiszowa standardowa klawiatura
Klawisze szybkiego uruchamiania
 • Dwa zestawy przycisków myszy
 • Kierunkowa/potwierdzająca gałka (Trackpoint)
 • Klawisze skrótu
Bateria
 • Li-Ion (3400mAh) - 6 komór
 • Czas pracy na baterii: 5 h 15 min
Mechanika i rozmiary
 • 235 x 163 x 30 (mm)
 • Waga ok 1200g
System operacyjny
 • Microsoft Windows Vista® Home Premium®
 • Microsoft Windows Vista® Business®
Dostępne kolory
 • Czarny/Srebrny/Żółty/Różowy


Cennik


v5 vm
faq_v23i_hsdpa faq_v33i_hsdpa
faq_a33i faq_v23i faq_v33i
!!! Sprawdź CENY i PROMOCJE na www.MOBILATOR.pl !!!

Czarny Granatowy Czerwony Srebrny Żółty BiayLinki

laptopy, notebook, edge, gps, gprs, wifi, bluetooth, flybook, najmniejszy, mini, dla biznesu, tablet, ekran, dotykowy, tablet, lekki, biznesowy, bezprzewodowy laptp, flybook sklep, do podróży, notebooki dla Firm, dla Biznesu, dla Przedsiębiorstw, dla Domu, dla Uczelni
WebDesign

/?action=view&article=LongRun: test1 | test2 | test3 | test4 | test5